Q Hotel Plus Wrocław
Czterogwiazdkowy Q Hotel Plus Wrocław jest położony w centrum Wrocławia, 1,5 km od Rynku Starego Miasta i 800 metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny. W obiekcie znajduje się modna restauracja Questa oraz klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi.

Pokoje są przestronne, nowoczesne oraz dźwiękoszczelne. W każdym pokoju znajduje się także łazienka z prysznicem i ręcznikami.

Recepcja Q Hotel Plus Wrocław jest czynna przez całą dobę. Do dyspozycji Gości jest również bar i obsługa pokoju a także sklepik z pamiątkami. Ponadto Goście mogą korzystać z przechowalni bagażu oraz transferu lotniskowego. Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się też sala, skąd można podziwiać panoramę miasta.

Hotel jest położony w odległości 2,4 km od Panoramy Racławickiej i 2,9 km od Ostrowa Tumskiego. Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu jest oddalone od Hotelu o 12 km, od autostrady A4 jest zaledwie 7 km.

Hotel do dyspozycji Gości oddaje także podziemny parking dysponujący 20 miejscami parkingowymi (opłata za korzystanie z parkingu wynosi 50,00 PLN / doba za jeden samochód).